Způsoby dopravy, plateb a cena poštovného

e-cigareta Česká republikaČeská republika
PPL kurýrní služba – platba dobírkou 115 Kč (nad 2000 Kč ZDARMA)
Zboží bude odesláno přes společnost PPL CZ na Vaší soukromou adresu. Objednávky přijaté po 15h jsou odeslány následující pracovní den. Standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod. Platba je hotově přímo u řidiče.

PPL kurýrní služba – platba bankovním převodem 89 Kč (nad 2000 Kč ZDARMA)
Zboží lze zaplatit běžným příkazem k úhradě u libovolné banky platbou na náš účet u České spořitelny. Po dokončení objednávky Vám zašleme na email podklady pro provedení platby (číslo účtu, částku a variabilní symbol – číslo vaší objednávky). Zboží bude odesláno přes společnost PPL CZ na Vaší soukromou adresu. Standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod.

Česká pošta – platba dobírkou 75 Kč | 115 Kč (nad 2000 Kč ZDARMA)
Zboží je zasláno balíkem do ruky nebo doporučeným balíčkem České pošty do vlastních rukou. Objednávky přijaté po 15h jsou odeslány následující pracovní den. Při objednávkách do 500 Kč je poštovné sníženo na 75 Kč.

Česká pošta – platba bankovním převodem 40 Kč | 85 Kč (nad 2000 Kč ZDARMA)
Zboží lze zaplatit běžným příkazem k úhradě u libovolné banky platbou na náš účet u České spořitelny. Po dokončení objednávky Vám zašleme na email podklady pro provedení platby (číslo účtu, částku a variabilní symbol – číslo vaší objednávky ). Zboží Vám bude expedováno po připsání platby na náš účet do 24h balíkem do ruky nebo doporučeným balíkem České pošty do vlastních rukou. Při objednávkách do 500 Kč je poštovné sníženo na 40 Kč.


Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Objednávky na Slovensko nezasíláme!!!

Doprava zdarma