Udělejte radost sobě či svým blízkým a podpořte zároveň dobrou věc! – ukončeno

KuřákůvSEN.cz se rozhodl aktivně zapojit do projektu „Sbírka pro Kevina“, pod záštitou Liberecké Nadace Euronisa, kdy z každého Vašeho nákupu bude na konto Kevina věnována částka 10,– Kč.

Na konto Kevina bylo odesláno již 10.000 ,– Kč. I za Kevina moc děkujeme!

Cílem této sbírky je uhradit Kevinovi specializovaný léčebný program KLIM-THERAPY, který probíhá pod vedením odborného garanta primáře MUDr. B. Šindláře a fyzioterapeuta Bc. D. Cholevy, kteří s dalšími odborníky v oboru rehabilitace (lékaři, fyzioterapeuti, sestry) vytváří pro tento program speciálně vyškolený tým.

Kevin se narodil 1. 2. 2004. Jedná se o chlapce, u něhož byla lékařem zanedbána dětská mozková obrna. Kevin absolvoval operace, rehabilitace, podařilo se ho integrovat mezi zdravé vrstevníky. Z mimoškolních aktivit je však vyřazen a i přes všechnu snahu lékařů a rodičů má poškozený mozek, kratší nohu, problémy s páteří atd.
Kevin je ovšem velký bojovník a je odhodlaný společně s celou rodinou, doktory, fyzioterapeuty dál bojovat se svým postižením. My všichni mu s tím můžeme pomoci.

Facebook - Sbírka pro Kevina Facebook - Sbírka pro Kevina

V Klimkovicích je pro tyto děti používána nová metoda tzv. KLIM-THERAPY. Více informací o této speciální léčbě naleznete ZDE.
Tato léčba je velmi nákladná, přesahuje částku 90.000,– Kč a není hrazena zdravotní pojišťovnou.

Nadace Euronisa ZDE Kevinovi založila účtet: 5*****3/ 0300 VS: 600, na který můžete přispívat i osobně. Do zprávy pro příjemce můžete uvést své jméno (není podmínkou). Každý měsíc, dle výpisu, bude na FB stránkách „Sbírka pro Kevina“ uveřejněn seznam dárců.

Děkuji Vám, že jste se rozhodli nakoupit v internetovém obchodu KuřákůvSEN.cz a současně tak přispět ke zlepšení zdravotního stavu malého Kevina.

Kevina přjel podpořit i Ruda z Ostravy

Záznam z benefičního koncertu, který se konal 21.10.2012 v Li­berci.

Mise dokončena…

Kevinek dne 15.3.2013 nastoupil do Sanatoria Klimkovice kde se podrobí speciální terapii. Všem děkujeme i za Kevina za příspěvek a držíme palce.

                      Facebook - Sbírka pro Kevina Facebook - Sbírka pro Kevinasbírka pro Kevina - elektronická cigareta Sbírka pro Kevina - elektronická cigareta Sbírka pro Kevina - elektronická cigareta