Elektronický box mod Eleaf iStick Mix 160W TC

Kód: EMIX02
1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
Produkt byl vyřazen z nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový přírůstek do rodiny vynikajících gripů iStick hlásí renomovaný výrobce Eleaf. Novinka nese název Eleaf iStick Mix. Tento grip se představuje s nádherným designovým zpracováním a výbornou elektronikou pro každodenní využití. V prvé řadě zaujme Eleaf iStick Mix nádherně zpracovaným designem a ergonomickým zpracováním. Boční panel modu nabídne stylový resinový panel v jednom z mnoha barevných provedení. Z druhé strany modu se potom nachází moderně zpracovaný panel vyrobený technikou IML (In-Molding Label), která jen podtrhuje celkový design modu a s tímto gripem budete zaručeně vždy středem pozornosti. Samotný mod potom nabídne praktické rozměry 52 x 27 x 83 mm, díky čemuž skvěle padne do každé ruky a pohodlně se používá i při celodenním přenášení.
 
Odklopením bočního panelu s resinem objevíte slot pro baterie modu. Ten pracuje se dvěma bateriemi typu 18650. Díky tomu je zajištěn plynulý chod zařízení a používání vysokého výstupního výkonu až 160 W. Baterie nejsou součástí základního balení a je nutné dokoupit je samostatně. Baterie je možné dobíjet pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Tato novinka výrobce Eleaf disponuje slotem pro připojení kabelu USB-C. Díky tomu je možné baterie dobíjet rychleji, než kdy předtím. Maximální dobíjecí proud dosahuje až 2,5 A! Výhodou je rovněž zabudovaný balancer pro vyvážené a rovnoměrné dobíjení obou článků zároveň. Baterie si tak zachovávají svou životnost. Lze je samozřejmě dobíjet také v samostatné externí nabíječce.
 
Ve vrchní části modu se potom nachází závit typu 510, který lze osadit jakýmkoliv clearomizérem dle vlastního výběru se stejným typem závitu. Díky tomu se můžete těšit na skutečně širokou kompatibilitu s většinou atomizérů na současném trhu. Jádrem modu je aktualizovaný čip Avatar, který umožňuje používání celé řady výstupních režimů, mezi nimiž nechybí tradiční režim výkonu až do 160 W, nebo teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Čip Avatar přináší také řadu výhod v čele s rychlým náběhem žhavení a bezpečnostními prvky pro pohodlný a bezpečný vaping. Prvotřídní čip také zajišťuje stabilní výkon a stabilní žhavení. Grip Eleaf iStick Mix podporuje také budoucí upgrade firmwaru. Eleaf iStick Mix Mod je velice zdařilý elektronický grip, který ocení jak nároční uživatelé, tak také začátečníci. Přívětivé uživatelské rozhraní umožní jednoduchou správu modu a díky slotu pro dvě baterie se můžete těšit na skutečně ohromující výstupní výkon.

Moderní designEleaf iStick Mix je nádherně a elegantně zpracovaný elektronický grip renomovaného výrobce. Jednu z bočních částí zdobí nádherný resinový panel v jedné z mnoha dostupných barev. Druhou část modu potom zdobí speciální vzor vyrobený technikou IML (In-Mold Labeling). Grip navíc nabídne také skvělou ergonomii a díky praktickým rozměrům 52 x 27 x 83 mm skvěle padne do každé ruky a pohodlně se používá i při celodenním přenášení.

Skvělý čip - Jádro modu je vybaveno upgradovaným čipem Avatar pro ty nejlepší výsledky při vapování. Díky tomuto čipu dokáže mod pracovat s výstupním výkonem až 160 W. U modu si můžete také nastavovat teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Výborný čip umožní rychlou odezvu a zároveň disponuje také velice přívětivým uživatelským rozhraním pro snadné nastavení všech hodnot a celkovou správu modu.

Slot pro dvě baterie - Odklopením bočního resinového panelu získáte pohled na samotný slot pro baterie. Mod pracuje se dvěma bateriemi typu 18650. Ihned po jejich vložení můžete začít používat všechny funkce naplno. Provoz na dvě baterie zajistí vysoký výstupní výkon, ale také naprosto bezproblémové a stabilní fungování modu. Baterie 18650 nejsou součástí základního balení a je nutné dokoupit je samostatně.

Rychlé dobíjení s balancerem - Novinkou je jednoznačně přítomnost konektoru USB-C, která umožňuje rychlé dobíjení proudem až 2,5 A. Při použití vhodného adaptéru tak budete mít baterie dobité během jeden a půl hodiny. Výhodou modu Eleaf iStick Mix je rovněž přítomnost zabudovaného balanceru pro efektivní a rovnoměrné dobíjení obou článků přímo v těle modu. Baterie si tak zachovávají svou životnost a vždy budete mít výborné výsledky během používání.

Závit 510 - Ve vrchní části modu se nachází závit typu 510, který si velice snadno osadíte vlastním atomizérem se stejným typem uchycení. Mod si skvěle rozumí také s průměrově širšími atomizéry, díky čemuž je zajištěna široká kompatibilita s drtivou většinou atomizérů na současném trhu.

Technická specifikace :

 • Rozměry: 52 x 27 x 83 mm
 • Nastavitelný výkon: až 160 W
 • Výstupní napětí: 0,5 - 9,0 V
 • Nastavitelná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F            eleaf_istick_mix_rozmery
 • Podporovaný odpor: 0,05 - 3,0Ω
 • Baterie: 2x slot pro 18650 (nejsou součástí balení)
 • Nabíjení: USB-C port
 • Závit: 510 a odpružený kontakt
 • Barva: Wind Ninja

Obsah balení:

 • mod Eleaf iStick Mix
 • QC3.0 USB kabel
 • Návod CZ/ANG

Doplňkové parametry

Kategorie: Eleaf
Záruka: 2 roky
Baterie: Dva články
Max. výkon: 160W
Typ e-cigarety: Elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: