X4 Bar

x4_bar_banner

Jednorázová elektronická cigareta X4 nemá tlačítko nebo displej, není ji potřeba nijak nastavovat ani připravovat, X4 je dokonalou odpovědí na vaše potřeby, které hravě uspokojí.

Nejprodávanější

6 položek celkem
x4 bar zero ruzova limonada pink lemonade jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč / ks

Čerstvá a osvěžující limonáda s citrusovým základem je tou pravou vzpruhou pro Vaše zhýčkané chuťové pohárky. Lehce kyselý nádech zjemňují sladké tóny červených bobulí.

X4BAR6-0
x4 bar zero mango a guava mango guava jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč / ks

Exotická směs plná výrazně šťavnatých chutí se silně sladkými tóny. Vyzrálé mango a guava jsou skvělou kombinací a připomínkou vynikajících tropických plodů.

X4BAR5-0
x4 bar zero jahoda a meloun strawberry watermelon jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč / ks

Typické letní duo v neodolatelném mixu plném výrazných chutí. Sladký a osvěžující vodní meloun spolu se zralými a šťavnatými jahodami je vynikající ovocné aroma, které si...

X4BAR4-0
x4 bar zero chladive lici lychee ice jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč / ks

Exotická pochoutka v podobě výrazně sladkého liči je neskutečně šťavnatá a plná výrazné chuti, které na jazyku zůstává ještě dlouho po potahu. Osvěžující koncovce dominuje...

X4BAR3-0
x4 bar zero chladiva kola cola ice jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč / ks

Nezaměnitelná chuť klasické limonády rozehraje s každým potahem Vašim chuťovým pohárkům osvěžující koncert výrazné chuti doplněné o příjemný chladivý efekt.

X4BAR2-0
x4 bar zero boruvka a malina blueberry sour raspberry jednorazova e cigareta bez nikotinu
159 Kč / ks

Výrazně šťavnaté aroma lesních bobulí v kyselém podání. Vyzrálé borůvky a maliny tvoří dokonalý mix sladkých a příjemně kyselých tónů s intenzivní chutí.

X4BAR1-0
Používáme ověření věku Adulto