Univerzální nabíječka Nitecore Digicharger D2

Kód: NND2
Akce
Značka: Nitecore
649 Kč –8 %
univerzalni nabijecka nitecore digicharger d2
649 Kč –8 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Produkt byl vyřazen z nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nitecore Digicharger D2 je dvouslotová multifunkční nabíječka, která je vybavena pokročilým mikroprocesorem díky kterému umí nabíjet několik typů akumulátorů. Výrazně redukuje náklady na nabíječky pro uživatele používajícího jak NiMH, tak i Li-ion typy nabíjecích baterií. Ve 2 nabíjecích pozicích lze nabíjet 1 – 2 ks válcových akumulátorů, Li-ion a NiMH typy lze nabíjet současně. Velkou výhodou je též možnost nastavení nabíjecího proudu. Nabíječka D2 je vybavena LCD displejem, který zobrazuje typ nabíjeného akumulátoru, napětí akumulátoru, přibližný stav nabití a uběhlý čas nabíjení.

Parametry:

 • Vstupní napětí: 100 – 240V AC nebo 12V DC
 • Nabíjecí napětí: 4,20V ± 0,05V (Li-ion), 3,70V ± 0,04V (LiFePO4), 1,48V (NiMH)
 • Nabíjecí proud: 2 × 500 mA
 • Nabíjecí proces pro Li-ion: CC/CV
 • Vylepšený nabíjecí proces IMR Li-ion akumulátorů
 • Podporované typy 3,7V (3,6V) Li-ion akumulátorů: 18650, 16340, 14500, 18500 (včetně méně běžných typů: 14650, 17500, 17335, 17670, 26650, 22650, 10440)
 • Podporované NiMH akumulátory: AA, AAA, C, A
 • Lze nabíjet 1 – 2 Li-ion a NiMH akumulátory
 • Stav nabíjení je zobrazen na LCD displeji
 • Nabíječka rozpozná typ vloženého akumulátoru (s výjimkou LiFePO4) a zvolí optimální nabíjecí režim. • Ochrana proti poškození nabíječky při obrácenému vložení akumulátoru
 • Zdířka pro připojení zdroje 12V umožňuje nabíjet v automobilu (autoadaptér není v dodávce)

Rozměry: 143 × 74 × 36 mm
Hmotnost: 168 g

Obsah balení:

 • 1× Nabíječka Nitecore Digicharger D2
 • 1× síťový kabel

Použití nabíječky Nitecore Digicharger D2:
Připojte nabíječku do síťové zásuvky a pak vložte akumulátory k nabíjení. Nabíječka sama rozpozná Li-ion akumulátor od NiMH typu, pokud chcete nabíjet typ LiFePO4, je nutno tento typ nejdříve nastavit cca 2 sekundovým podržením bočního tlačítka „Mode“. Nastavení je nutno provést ihned po krátkém interním testu nabíječky signalizovaném aktivací ikon na displeji, po správném nastavení musí být na displeji zobrazena hláška „LiFePO4“. Pokud budete nabíjet akumulátor s kapacitou nižší než 750 mAh, pomocí tlačítka „Slot“ zvolte nabíjecí slot s tímto akumulátorem a delším (cca 1 sekundu) stiskem tlačítka „Mode“ nastavte nízký nabíjecí proud, na displeji se musí zobrazit hláška „LOW“. Pokud nebudete nic nastavovat a jen vložíte akumulátor, nabíječka automaticky rozpozná Li-ion akumulátor 3,6/3,7V od NiMH akumulátoru a zahájí nabíjení proudem 500 mA (pozor, při nabíjení typu LiFePO4 je nutno vždy provést správné nastavení, nabíječka tento typ akumulátoru neumí rozpoznat).

Nabíjení je signalizováno na LCD displeji na kterém lze zjistit nejen konec nabíjení, ale i přibližný stupeň nabití pro případ, že akumulátor potřebujete dříve než bude nabíjení ukončeno. Po ukončení nabíjení přestanou blikat segmenty a zobrazí se hláška „Chg.Finish“. Na displeji je dále zobrazováno napětí akumulátoru, velikost nabíjecího proudu a čas uběhlý od začátku nabíjení. Mezi hodnotami se přepíná pomocí bočního tlačítka „Mode“. Hodnoty jsou zobrazeny vždy pro jeden nabíjecí slot s akumulátorem, změnu zobrazení na druhý slot se provede pomocí tlačítka „Slot“.

Nabíjet lze 1 až 2 akumulátory libovolné velikosti, která se vejde do nabíjecí pozice, současně lze nabíjet Li-ion (LiFePO4) i NiMH akumulátory. Při obráceném vložení akumulátoru se nabíjení nespustí a na displeji bude rychle blikat ikonka akumulátoru a současně bude zobrazeno „err“. Li-ion akumulátory jsou nabíjeny klasickým procesem CC/CV, nabíjení NiMH akumulátorů je sledováno pomocí delta V.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.