Něco Ovocnýho - Mlsná řada - Adams vape - S&V příchuť 12 ml

Kód: AV48
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco Ovocnýho - Mlsná řada - Adams vape

Něco bych si dal

Na co máš chuť?

Dal bych si něco ovocnýho :)

Miliony příchutí, miliony možností...kterou si zvolit, když máte chuť na něco skvěle OVOCNÝHO? Mlsná řada vytvořená speciálně pro naše fanoušky. TOHLE vám bude chutnat!

neco_mlsna_rada_adams_vape_banner 

 Adam's Vape je česká společnost zabývající se výrobou chutných příchutí pro e-cigarety. Všechny příchutě Adam's vape jsou vyráběny čistě na území České republiky a prochází všemi potřebnými kontrolami pro uvedení na mezinárodní trh. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin na trhu a prochází celou řadou testů. Jedná se o příchutě typu shake & vape. 
 
Postup přípravy e-liquidu S&V: Do 60 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Pro zisk co nejvěrnější a nejoptimálnější chuti doporučujeme ponechat namíchaný e-liquid 5 dní odležet. Poté můžete začít vapovat. Příchutě skvěle chutnají s bázemi jak pro MTL (PG50/VG50), tak také pro DL (PG30/VG70; PG20/VG80; VG100).
 

Popis:

  • Plastová lahvička s kapátkem 60 ml
  • Množství příchuti: 12 ml
  • Doporučená doba odležení: 5 dní
  • Skladování: v chladném a suchém místě
  • Složení: Propylene glycol, aroma. Obsahuje pomerančový olej, 4-hydroxy-2,5-dimethylfuran-2(3H)-on, Cinnamomum cassia, extrakt.
  • Výrobce: Adams vape (Česko)

Obsah balení:

  • 1× 60 ml lahvička s 12 ml příchuti

Jedná se o vysoce koncentrované příchuti, ne o hotové liquidy. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto