Doprava a poštovné

doprava-zdarma-kurakuvsen_2

GLS kurýrní služba - Zásilka je odeslána přes společnost GLS s.r.o. na Vaší soukromou adresu. Objednávky přijaté po 14h jsou odeslány následující pracovní den. Standardní doručení 1-2 pracovní dny od podání.

Česká pošta - Zásilka je odeslána prostřednictvím České pošty na Vaší soukromou adresu, nebo na Vámi vybrané výdejní místo (Balíkovna, Balík na poštu). Objednávky přijaté po 17h jsou odeslány následující pracovní den. Standardní doručení 1-2 pracovní dny od podání.

Osobní odběr - Zboží můžete vyzvednout osobně na naší pobočce KuřákůvSEN.cz. Specializovaná prodejna se nachází na adrese Dr. Milady Horákové 14/79, Liberec. Provozní doba: 9:00-12:00 | 12:30-17:30. Platba je možná v hotovosti, nebo platební kartou. 

 Dopravci Platba převodem Platba na dobírku
  
   
 Česká pošta (pouze ČR) - do 1999 Kč
99 Kč +39 Kč
 Česká pošta (pouze ČR) - nad 2000 Kč
ZDARMA +39 Kč
 Česká pošta (pouze ČR) - Balík na poštu
79 Kč +39 Kč
 Česká pošta (pouze ČR) - Balíkovna
59 Kč +39 Kč
     
 GLS - kurýrní služba (pouze ČR) - do 1999 Kč 79 Kč +39 Kč
 GLS - kurýrní služba (pouze ČR) - nad 2000 Kč ZDARMA +39 Kč
     
 Osobní odběr ZDARMA ----

 

 Objednávky na Slovensko nezasíláme!!! 

 


Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Používáme ověření věku Adulto