Doprava a poštovné

doprava-zdarma-kurakuvsen_1

PPL kurýrní služba - Zásilka je odeslána přes společnost PPL CZ s.r.o. na Vaší soukromou adresu. Objednávky přijaté po 15h jsou odeslány následující pracovní den. Standardní doručení 1-2 pracovní dny od podání.

Česká pošta - Zásilka je odeslána prostřednictvím České pošty na Vaší soukromou adresu, nebo na Vámi vybrané výdejní místo (Balíkovna, Balík na poštu). Objednávky přijaté po 15h jsou odeslány následující pracovní den. Standardní doručení 1-2 pracovní dny od podání.

Osobní odběr - Zboží můžete vyzvednout osobně na naší pobočce KuřákůvSEN.cz. Specializovaná prodejna se nachází na adrese Dr. Milady Horákové 14/79, Liberec. Provozní doba: 9:00-12:00 | 12:30-17:30. Platba je možná v hotovosti, nebo platební kartou. 

  Platba převodem Platba na dobírku
  Česká pošta (pouze ČR) - zásilky do 700 Kč*
45 Kč
+30 Kč
  Česká pošta (pouze ČR) - zásilky 701 Kč - 1999 Kč
89 Kč +30 Kč
  Česká pošta (pouze ČR) - zásilky nad 2000 Kč
ZDARMA +30 Kč
  Česká pošta (pouze ČR) - Balík na poštu
79 Kč +30 Kč
  Česká pošta (pouze ČR) - Balíkovna
49 Kč +30 Kč
     
  PPL - kurýrní služba (pouze ČR) 99 Kč +30 Kč
     
  Osobní odběr ZDARMA ----

*neplatí pro zboží s velkou hmotností, například báze 1000 ml, křehké zboží (skla) a pro službu Balík na poštu a Balíkovnu

 Objednávky na Slovensko nezasíláme!!! 

 


Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.