Nástroje a pomůcky

Nejprodávanější

12 položek celkem
DIY Kit Coiling Sada na motana spiralek
169 Kč / ks

Nepostradatelný nástroj při tvorbě vlastních spirálek. DIY Kit Coiling nabízí kromě kvalitní konstrukce také několik hrotů a konců, pomocí kterých si namotáte různé průměry...

DKC
Kovova pinzeta Coiland s keramickymi hroty
99 Kč / ks

Kovová pinzeta s keramickými hroty je ideálním a praktickým pomocníkem při výrobě vlastních žhavících spirálek. Díky nevodivým keramickým hrotům s teplotní odolností je možné...

KPC
Coil Master 521 Mini V2 TAB
499 Kč / ks

Coil Master 521 Mini V2 TAB je malá, přesná a spolehlivá měřička odporu od osvědčeného výrobce. Vhodná pro uživatele, kteří si namotávají vlastní spirálky do svých...

CM521V2
Coiland Coil Jig Kit
69 Kč / balení

Šikovný pomocník pro výrobu vlastních žhavících spirálek. Balení obsahuje tři kovovém hroty s různým průměrem, takže si každý může vybrat přesně ten, který mu vyhovuje nejvíce.

CCJG
skladaci nuzky coiland
49 Kč / ks

Malé skládací nůžky jsou ideálním pomocníkem pro zastřižení vaty při osazování vašeho atomizeru.

SKNU
sada naradi coiland 8v1
299 Kč / ks

Coiland 8v1 je malá sada nářadí a pomůcek all-in-one pro všechny vapery, kteří si rádi přemotávají své atomizery, tvoří zajímavé spirálky a podobně.

SSCOIL
Coiland 3in1 Shortfill Cap Removal Tool 1
79 Kč / ks

Kovový otvírák na Chubby Gorilla lahvičky. Otvírák je možné použít na lahvičky s převlečným víčkem s objemem 10-120 ml  průměrem do 25 mm. 

CSCRT01
mala sada naradi DIY Kit
449 Kč / ks

DIY Kit Mini je malá sada nářadí a pomůcek all-in-one pro všechny vapery, kteří si rádi přemotávají své atomizery, tvoří zajímavé spirálky a podobně.

MSS
sroubovak Lvs Multiple Heads 4v1
79 Kč / ks

Multifunkční šroubovák se čtyřmi vyměnitelnými nástavci.

LVS
T type Screwdriver
39 Kč / ks

Kovový štěteček určený pro čištění použitých spirálek v DIY atomizerech. Spirálku stačí vypálit a pomocí štětečku jemně vyčistit. Sada dále obsahuje T-šroubovák (2x inbus +...

SADAT
zkosene kleste cvs mini cerne
99 Kč / ks

Štípací kleště jsou vynikajícím pomocníkem při namotávání vlastních spirálek. Díky speciálně zkosenému konci je možné zastřihnout odporový drát přímo u kontaktu v atomizéru.

CVS
hrot na vyrobu zhavicich spiralek
49 Kč / ks

Šikovný pomocník pro výrobu vlastních žhavících spirálek. Na kovovém hrotu je pět různých průměrů, takže si každý může vybrat přesně ten, který mu vyhovuje nejvíce.

HROT