5-loop Fishtail braid 10(5*2)*0,13mm(36AWG) - SS316L - 0.48 ohm - 2 ks

Kód: BDC04
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.8.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

5-loop Fishtail braid 10(5*2)*0,13mm(36AWG) - SS316L - 0.48Ω - 2 ks

Ručně vyrobené spirálky splétané ve vzoru rybího ocasu, vyrobené smyčkovou metodou z 5 smyček drátu průměru 0,13mm (36AWG) v každé z nich. Dlouhé nožičky spirálky umožňují případné doplnění otočky, při použití v širokých základnách.

DBC_logo

Popis a obsah balení:

  • Materiál: Nerez ocel SS 316L Marine Grade
  • Odpor: 0,48Ω
  • Vnitřní průměr: 3 mm
  • Počet otoček: 5
  • Určeno pro: Single coil/Dual coil, utažené DL např. Kayfun 5
  • Výrobce: Dropsy braid coils (ČR)
  • Obsah balení: 2 ks

Dropsy braid coils

Braidové, neboli splétané spirálky jsou ve světě vapingu doposavad velmi málo rozšířené a nejvíce opomíjené a to hlavně s ohledem na své vlastnosti, jelikož svou konstrukcí, jednoduše řečeno, kombinují vlastnosti twistu a claptonu. Díky své široké ploše s velkým množstvím kanálků, zaručují velké množství odpařované páry s prokreslenou chutí stejně jako clapton, avšak náběh spirálky a její opětovné zchlazení je téměř okamžité, stejně jako u twistových konstrukcí.

Splétané dráty je možné vytvořit několika způsoby. Tím prvním je běžné ruční splétaní, takřka stejné jako u tvoření vlasového copu. Tím druhým je tzv. smyčková „loop“ metoda, při které jsou jednotlivé smyčky navlečeny na prstech obou rukou, které se následně střídají v jednotlivých smyčkách dle potřebného vzoru. Třetí metoda je za použití tzv. kumihimo disku, což je 2000 let stará japonská metoda splétání.

Dropsy si pro svou práci vybral, jak je zřejmé z označení výrobků, metodu smyčkovou a to z důvodu celkové tuhosti a dobrého utažení celého vzoru, díky čemuž je dosaženo dlouhé životnosti spirálek. Tímto způsobem je možné provádět konstrukce o 3, 5, 7 a 9 smyčkách, přičemž platí pravidlo, že čím více smyček v konstrukci, tím časově náročnější zpracování.

Všechny dráty a spirálky jsou vyrobeny ručně s výběrem z nejkvalitnějších použitých materiálů, které jsou dodávány z Velké Británie firmou Crazy WireCompany Ltd. a z Ruska (bývalé Fralienstore).

Upozornění:
Před koupí tohoto produktu si ověřte možnosti základny svého atomizéru!
Uváděný odpor je naměřený před vypálením a zkrácením nožiček, kterým může konečný odpor klesnout. Uváděný výkon je výpočtový dle ohmova zákona pro daný odpor a slouží jako orientační hodnota pro případ užití na mechanickém módu v hodnotách napětí baterie 3,3V-3,7V. Při použití na regulovaném módu nejsou hodnoty odporu a výkonu směrodatné.
Při užití na mechanickém módu si ověřte výpočtem dostatečný vybíjecí proud baterie!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 12.4.2022
Spokojen

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení