5-loop Half-Celtic braid 20*(5*4)*0,15mm(34AWG) - Ni80 - 0.26 ohm - 2 ks

Kód: BDC10
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

5-loop Half-Celtic braid 20*(5*4)*0,15mm(34AWG) - Ni80 - 0.26 ohm - 2 ks

Ručně vyrobené spirálky splétané ve vzoru keltského uzle, vyrobené smyčkovou metodou, z 5ti smyček o 2drátech průměru 0,15mm (34AWG) v každé z nich. Dlouhé nožičky spirálky umožňují případné doplnění otočky, při použití v širokých základnách.

DBC_logo

Popis a obsah balení:

  • Materiál: Nichrome Ni80
  • Odpor: 0,26Ω
  • Vnitřní průměr: 3,5 mm
  • Počet otoček: 3/4
  • Doporučený výkon: 41W - 52W
  • Určeno pro: Single coil, vzdušné DL např. Vapor Giant V5
  • Výrobce: Dropsy braid coils (ČR)
  • Obsah balení: 2 ks

Dropsy braid coils

Braidové, neboli splétané spirálky jsou ve světě vapingu doposavad velmi málo rozšířené a nejvíce opomíjené a to hlavně s ohledem na své vlastnosti, jelikož svou konstrukcí, jednoduše řečeno, kombinují vlastnosti twistu a claptonu. Díky své široké ploše s velkým množstvím kanálků, zaručují velké množství odpařované páry s prokreslenou chutí stejně jako clapton, avšak náběh spirálky a její opětovné zchlazení je téměř okamžité, stejně jako u twistových konstrukcí.

Splétané dráty je možné vytvořit několika způsoby. Tím prvním je běžné ruční splétaní, takřka stejné jako u tvoření vlasového copu. Tím druhým je tzv. smyčková „loop“ metoda, při které jsou jednotlivé smyčky navlečeny na prstech obou rukou, které se následně střídají v jednotlivých smyčkách dle potřebného vzoru. Třetí metoda je za použití tzv. kumihimo disku, což je 2000 let stará japonská metoda splétání.

Dropsy si pro svou práci vybral, jak je zřejmé z označení výrobků, metodu smyčkovou a to z důvodu celkové tuhosti a dobrého utažení celého vzoru, díky čemuž je dosaženo dlouhé životnosti spirálek. Tímto způsobem je možné provádět konstrukce o 3, 5, 7 a 9 smyčkách, přičemž platí pravidlo, že čím více smyček v konstrukci, tím časově náročnější zpracování.

Všechny dráty a spirálky jsou vyrobeny ručně s výběrem z nejkvalitnějších použitých materiálů, které jsou dodávány z Velké Británie firmou Crazy WireCompany Ltd. a z Ruska (bývalé Fralienstore).

Upozornění:
Před koupí tohoto produktu si ověřte možnosti základny svého atomizéru!
Uváděný odpor je naměřený před vypálením a zkrácením nožiček, kterým může konečný odpor klesnout. Uváděný výkon je výpočtový dle ohmova zákona pro daný odpor a slouží jako orientační hodnota pro případ užití na mechanickém módu v hodnotách napětí baterie 3,3V-3,7V. Při použití na regulovaném módu nejsou hodnoty odporu a výkonu směrodatné.
Při užití na mechanickém módu si ověřte výpočtem dostatečný vybíjecí proud baterie!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: