Berryshot (Kyselé maliny a sladké borůvky) - Drippin Party - S&V příchuť 20 ml

Kód: DP2
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Produkt byl vyřazen z nabídky.
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Berryshot (Kyselé maliny a sladké borůvky) - Drippin Party
Pořádná směs šťavnatých lesních bobulí nesmí chybět v žádné ovocné sérii. Drippin Party si pro Vás připravilo výrazné kyselé maliny zjemněné sladkými borůvkami s lehkým chladivým nádechem ve výdechu. Tato perfektně vyvážená směs bobulí se Vám jen tak neomrzí.

drippin-party-banner
 
Šťavnaté ovocné příchutě čekají jen na Vás a na to, až si s nimi naplníte svou elektronickou cigaretu. Už v prvním potahu pak rozpoutají nespoutanou párty a Vaše chuťové pohárky zaplaví výrazně silnou vlnou plnou podmanivých tónů. Chcete ochutnat sladké i kyselé spolu s chladivou koncovkou? Tak Drippin Party je přesně to, co uspokojí všechny Vaše chutě a ještě dlouho po posledním potahu si budete užívat toto silné aroma. Všechny jsou k dostání ve formě shake and vape, do lahvičky tak stačí dolít vlastní bázi, vše pořádně promíchat a můžete vapovat.
 

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných.

 

Postup přípravy e-liquidu Drippin Party: Do 60 ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému Shake & Vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

 

Popis:

  • Plastová lahvička s kapátkem 60 ml
  • Množství příchuti: 20 ml
  • Doporučená doba odležení: 0-3 dny
  • Skladování: v chladném a suchém místě
  • Výrobce:  Vitaestyle s.r.o.

Obsah balení:

  • 1× 60 ml lahvička s 20 ml příchuti

Jedná se o vysoce koncentrované příchuti, ne o hotové liquidy. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drippin Party
Druh příchuti: ovocné
Složení příchuti: borůvka, malina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto