Techniky vapování

Elektronické cigarety prošly od svého zrodu značným vývojem. Od modelů připomínající klasickou cigaretu, přes větší modely typu eGo, až po současné modely, pro které je mezi vapery zaveden výraz grip nebo box mod.

Díky neustálému vývoji, je dnes na trhu i poměrně velká škála atomizerů, které můžeme rozdělit na dvě základní skupiny a každá skupina se používá trošku jinak.

Klasické vapování Atomizery určené pro klasické vapování, mezi vapery označováno jako MTL se používají stejně jako klasická cigareta. Páru nataženou do úst následně šluknete do plic a vydechnete. Atomizery tohoto typu většinou poznáte tak, že používají vě většině případů žhavící hlavy s vyšším odporem než 1 ohm.

Přímé vapování do plic Vapování do plic, mezi vapery označováno jako Cloud Chasing ocení vapeři, kteří touží po velké produkci páry. Přes atomizery určené na Cloud Chasing se jakoby nadechujete. Při této technice tedy odpadá to šluknutí z úst do plic, jako je tomu v případě klasického vapování. Atomizery tohoto typu používají nízkoodporové žhavící hlavy (pod 0,8ohm). Dále na těch atomizerech naleznete větší otvory pro přívod velkého množství vzduchu, často s regulací a dosta často je takový atomizer doplněn o široký Drip Tip (náustek).

V obou případech doporučujeme tlačítko baterie pustit o něco dříve než přestanete tahat. Pokud pustíte tlačítko baterie současně s vyjmutím z úst, tak v systému zůstane poměrně hodně páry, která tam následně kondenzuje. Výsledkem je vnikání tohoto kondenzátu do úst a následné protékaní na baterii. Dále potom doporučujeme atomizer při každém plnění rozebrat a důkladně vytřít papírovým ubrouskem.

Nezapomínejte na to, že nikotin je vysoce návyková látka. Snažte se tedy používat elektronickou cigaretu tak často, jak jste užívaly cigaretu klasickou. V lepším případě se jí snažte používat ještě méně. Není dobré si nechávat e-cigaretu například na pracovním stole u PC, kde celý den pracujete. Máte tak nutkání z ní stále potahovat. Je dobré neměnit zvyky.

Věříme, že se Vám e-kouření stane zábavou. Každý si vždy najde tu správnou techniku. Zákazníci popisují proces hledání techniky a zvykání si na e-cigaretu jako období 7 – 14 dnů. Po této době měl každý svou techniku a mohl si tak užívat levnějšího a zdravějšího vapovaní.

Používáme ověření věku Adulto